NAPSALI O NÁS

Děkujeme Vám všem.
Jsme rádi, že jste s námi spokojeni a nadále s námi spolupracujete.

Milí Novákovi,

splnil se mi sen a já s Bárou ušla asi tři km, aniž bych se psychicky složila. První km jsme spolu opravdu bojovali (taky před námi chodilo cizí psisko) , ale pak jsem si prosadila svou a došly jsme domů v klidu.  S Akimem je to klidnější, ale zřejmě Bára hárá - resp. kdyby mohla tak ano. Akim se na ni snaží skákat a neustále na ni doráží. (každý půlrok se to opakuje a minule to bylo v listopadu) Uvidím jak to bude vypadat zítra a zavolala bych.

Mockrát děkuju a přeju hezký večer

Simona Lopatová

Ahojte Novákovi,

formou tohoto emailu bych Vám chtěla poděkovat za pomoc při výchově Nellinky.

Nellinka je černý střední knírač a jak už to bývá, ti bývají velmi tvrdohlaví. My jsme na tom nebyly jinak.
Když jsem k Vám poprvé přijela před půl rokem, tak Nella na všechny jen vrčela a byla agresivní. Nastoupily hodiny těžké dřiny, kde se učil nejen pes ale i panička. V rámci výcvikových hodin se postupně naučila poslušnosti, socializovala se s ostatními pejsky a nakonec se nam podařilo přeskočit i nějakou tu překážku a proběhnout tunel.

Chtěla bych Vám moc poděkovat za pomoc a rady při výcviku. Pokud někdo váhá ohledně toho, zda začít výcvik nebo jen potřebuje poradit s drobnou "vadou" v chování pejska, tak ať neváhá se na Psí školu Novaro obrátit.

Musím upřímně dodat, že hodiny strávené v psí školičce mi budou velmi chybět.

S pozdravem Jitka Teturová a Nellinka

Milá paní a pane Novákovi,

když mi moje kamarádka Svaťa Teturová s dcerou Jitkou povídaly o tom, jak jejich Nelinka jezdí do psí školy, jevila jsem nemalé překvapení a musím se přiznat, nechápala jsem proč. Teď to vím.
Jsem velmi ráda, že jsem Vás poznala, byť jsem s Vámi mluvila pouze 3x a jen krátce. Sledovala jsem a pročítala Vaše stránky, Vaše metody a hlavně jsem nesmírně oceňovala Vaše znalosti a umění rozumět našim psím kamarádům.
Píši Vám hlavně proto, abych Vám moc poděkovala za péči o naši Arku. Byla jsem nyní 2 dny pracovně vytížená a mimo republiku. Teprve včera večer jsem viděla snímky naší Arinky u Vás. Volala mi i Jíťa Teturová, sdělila mi, jak je Arka u Vás spokojená, honí se s ostatními pejsky a také se na ni smála. Prý: "Je to možné?" Ano je-takto mě vítá každé ráno.
Odjížděla jsem od Vás před 5-ti dny se slzami v očích, před sebou jsem měla vystrašené oči mé "korálky" Arinky a dnes Vám moc a moc děkuji. S klidem si nechám "opravit" koleno a až se Arinka vrátí domů a já budu normálně pohyblivá, velmi rády Vás obě dvě navštívíme a budeme s Vaším svolením za Vámi jezdit dále.

Moc Vás zdraví a mnoho úspěchů přeje Dagmar Pluháčková

Ahoj psí školo Novaro,

chtěla bych Vám moc poděkovat za to, že jste srdečně přijali mého psa Bruna.Když jsem Bruna dostala, bylo mu 6 měsíců,
byl divoký a o výchově vůbec nevěděl, že něco takového existuje a já jsem si s ním nevěděla rady.
V dubnu bude tomu rok, co jste se ho ujali. Jsem moc spokojená s Vaším kladným přístupem ke zvířatům a prací s nimi.
Díky Vaší skvělé práci je Bruno dneska bezproblémový a spokojený pes.Nejen on, ale i celá naše rodina.
Stále k Vám rádi jezdíme, nebotˇ se Bruno u Vás cítí velmi dobře a Vámi pořádáné výlety se nám také líbí.

Bruno a Marcela
Velké Bílovice

Jsem majitelkou roční fenky LR Connie. Učím ji být co nejvíce se mnou při různých aktivitách, ale dost často cestuji mimo ČR a Conninku si s sebou brát nemůžu. Byla mi za tímto účelem doporučena psí škola Novaro. První návštěva a následně pobyt proběhla už v ranném věku Conninky a dodnes služeb školy maximálně využíváme. Conninka je evidentně spokojená a co se mě týká, tak rovněž. Jitka i Vláďa mi výrazně pomáhají s jejím výcvikem a při každé návštěvě dovedou poradit. Škola je pro nás „trochu z ruky“, ale protože Conninka ráda cestuje a mezi pejsky ve škole je jí dobře, služby manželů Novákových můžu jen a jen doporučit.

Lenka Hošková, Brno

V psí škole Novaro jsme měli na měsíčním socializačním pobytu borderáčka Barleyho. Při každé návštěvě během pobytu na něm byly vidět pokroky. Naučil se nejen chovat k ostatním psím kamarádům, ale i základním povelům. Ve škole jsme získali i my spoustu cenných rad, jak s Barleym dále pracovat. Jsme z Břeclavi a do školy se rádi vracíme.

Richard Vydra

Chci se podělit o zkušenosti a doporučit i jiným lidem , protože vím jak složitě jsem hledala přes internet tuto službu.

Jelikož jsem celý život měla jenom malé pejsky /pražské krysaříky/a teď jsem se rozhodla pro Sisku /byla to láska na první pohled, když se narodila/,kříženku borderky a německého ovčáka, věděla jsem, že nemám žádné zkušenosti s velkým psem a tak jsem hledala odbornou pomoc. Když jsem ji nenašla v našem okrese, tak jsem se podívala na internet a vybrala Psí školu Novaro v Rohatci – je to asi 38 km od bydliska Vážany okr.Uh.Hradiště /teď už vím, že jsem měla štěstí/.

Po domluvě se sympatickou paní Novákovou jsme v srpnu 2011 Sisku/měla 4,5 měsíce/ dali do školičky. Jeden měsíc na intenzivní výchově a výcviku s ubytováním a to jak za účelem výchovy a výcviku, tak za účelem neméně důležité socializace.
Vrátila se nám místo bláznivého štěňátka už docela rozumná lady.
Pak jsme pokračovali, dojížděli jsme na výuku poslušnosti, stopování, základy agility průměrně jednou týdně a pořád pokračujeme. Je to pro mě dokonalý relax, dokonce pro nás organizují výlety, pejsky se pohrají, předvedou co už umí a my majitelé jsme moc rádi a hrdí, co jsme pod vedením lidí, který opravdu rozumí své práci/ a je vidět, že ji dělají s láskou/ s našimi miláčky dokázali. Uvedu, že i náš malý Filipko/krysařík/je po pobytu u nich/byli jsme na dovolené/ klidnější, poslušnější, dokonce má zájem o hry, agility atd.
Doporučuji školičku Novaro všem pejskařům, kteří mají rádi svoje pejsky a chtějí, aby byli šťastný a spokojeni tak oni jako i jejich čtyřnozí miláčci.
Zuzana Švihrová,Vážany okr. Uherské Hradiště

.